Winner Poker presenterar freerolls för otroliga $56 000!

Winner Poker - $56k i freerolls

Listan över samarbetspartners som vi på PokerNews har ett samarbete med, utökas ny ytterligare I och med samarbetsavtalet som vi nyligen slutit med Winner Poker. Bäst av allt är de som tagits fram till våra spelare, i form av freerolls till ett sammanlagt värde av otroliga $56 000, däribland paket till 2010 års Aussie Millions.

Nu är det inte bara Aussie Millions paket som kan vinnas utan mängder av andra saker. Här är en lista över vad vi exklusivt erbjuder våra spelare…

PokerNews $6k Cash Freerolls
17 november (Turnerings ID 353920341)
15 december 15
12 januari

PokerNews $15k AUSSIE MILLIONS Freerolls
22 november (Turnerings ID 354294651)
13 december

PokerNews $1k Cash Freerolls
24 november (Turnerings ID 353920021)
1, 8, 22 & 29 december
5, 19 & 26 januari

Ovan nämnda turneringar hittar ni alla under fliken Scheduled i Winner Pokers lobby.

Winner Poker lobby - PokerNews freerolls
Winner Poker lobby - PokerNews freerolls

Kvalificeringsprocessen börjar med att ni, som spelare, måste öppna ett WinnerPoker konto via PokerNews. För att sedan se vad som krävs för respektive freeroll, rekommenderas ni att se alla kommande Winner Poker freerolls, på PokerNews Winner Poker freerollsida.

Öppna ett konto idag och bli en ”poker winner”. Kanske blir du en av de lyckliga som får lämna regnet, snön & kylan i Sverige för att åka till Australien, uppleva lite sol och värme samtidigt som du får chansen att spela om förstapriset i Aussie Millions, ett förstapris på massiva AUD$2 miljoner!

Öppnar du ett Winner Poker konto via PokerNews betyder de att du inte enbart får tillgång till aktiva kampanjer men också alla framtida kampanjer vi har med denna operatör. Ännu en utmärkt anledning till varför du bör göra detta redan idag!

Vad tycker du?

Fler nyheter

Other Stories